Enchanted
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


A new world of fantasy and magic
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Висящият мост

Go down 
4 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
Otsuki_Kanae
Elf
Otsuki_Kanae


Posts : 438
Join date : 2011-06-10
Age : 25
Location : LaNdzz oF LoSt DreAmErZz... </3

Висящият мост - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Висящият мост   Висящият мост - Page 2 I_icon_minitime7/7/2011, 06:14

Неса, която още стоеше на колене се изправи и погледна Лаулра. Но отново се взираше в празното пространство. Усети лекия полъх, когато вампирката мина покрай нея и се обърна. Тръгна след нея и след малко се озова до духа-момиче. Протегна ръка и каза усмихнато:
- Както казах....аз съм Неса...а ти коя си, дух? Виждала съм те някъде...
Back to top Go down
Kitana-sama
Vampire
Kitana-sama


Posts : 469
Join date : 2011-06-04
Age : 27
Location : SoMewHeRe In tHe SanD...

Висящият мост - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Висящият мост   Висящият мост - Page 2 I_icon_minitime16/9/2011, 15:26

Очевидно Sunshine се е отказала да пише, ако никой няма против нека продължим историята без нея. Който иска може да продължи след този пост...
Back to top Go down
https://enchanted.rpg-board.net
xEmotionalxRealityx
Vampire
xEmotionalxRealityx


Posts : 305
Join date : 2011-06-09
Age : 28
Location : Into The Nothing of the Fear Drops

Висящият мост - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Висящият мост   Висящият мост - Page 2 I_icon_minitime16/9/2011, 16:11

Лаулра усети липса. Духът беше изчезнал. Неса също изгуби духът от поглед. Всички бяха изненадани. -Е явно останахме само ние - каза Лаулра.
Back to top Go down
Kitana-sama
Vampire
Kitana-sama


Posts : 469
Join date : 2011-06-04
Age : 27
Location : SoMewHeRe In tHe SanD...

Висящият мост - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Висящият мост   Висящият мост - Page 2 I_icon_minitime16/9/2011, 17:17

Наистина, странно същество..... Може би й е било време да спре да броди по този свят. Няма значение, това не ни засяга. Както и да е, нашият път продължава. Лаулра, ако искаш, ела с нас. Ще трябва обаче или да заобиколим или да избием охраната на главната порта. Първият вариянт е по-добър. Не искам никой да знае за присъствието ми в града, пък и група като нашата ще бие на очи и без това. - Лиз въдъхна. "Как се набутах в това" - Помисли си тя - Е, ще вървим ли, или не? - Тя все пак някак се усмихна в очакване на отговор.
Back to top Go down
https://enchanted.rpg-board.net
Otsuki_Kanae
Elf
Otsuki_Kanae


Posts : 438
Join date : 2011-06-10
Age : 25
Location : LaNdzz oF LoSt DreAmErZz... </3

Висящият мост - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Висящият мост   Висящият мост - Page 2 I_icon_minitime16/9/2011, 18:01

Неса стоеше и се оглеждаше...духчето го нямаше. Тя сви рамене и погледна Лиз. Кимна и се усмихна. После погледна Лаура..."Сега стана интересно..."...Неса продължи да се усмихна, но отвътре нещо я гризеше...
Back to top Go down
xEmotionalxRealityx
Vampire
xEmotionalxRealityx


Posts : 305
Join date : 2011-06-09
Age : 28
Location : Into The Nothing of the Fear Drops

Висящият мост - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Висящият мост   Висящият мост - Page 2 I_icon_minitime7/10/2011, 15:47

Лаулра загледа продължително Лиз, отметна с една рака косата от лицето си и свали напуканата маска.
-Хмм...вече не ми трябва... цялата е напукана..не върши работа. - тя изхвърли маската през моста право със водата. СЛед това вдигна едната страна на наметалото си и извади малко по изрязана маска.. сложи я на лицето си и отново отметна косите си. Гарваните се успокоиха и накацаха на моста.
-Това са приятелите ми. Няма как да се запознаете с тях. това са същества на мрака, демони със ангелски души. Не знам дали ме разбирате и да не ме разбирате скоро ще разберете. Падналите ангели могат да бъдат много полезни. - със лека усмивка каза Лаулра. - Хмм предложението ти ме изкушава Лиз. Но мисля да откажа за сега. Ако разбира се мога да променя решението си след известно време? - попита Лаулра и отново погледна Лиз в очите.
Back to top Go down
Kitana-sama
Vampire
Kitana-sama


Posts : 469
Join date : 2011-06-04
Age : 27
Location : SoMewHeRe In tHe SanD...

Висящият мост - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Висящият мост   Висящият мост - Page 2 I_icon_minitime10/10/2011, 13:42

Лиз стана сериозна.
- Мисля, че перфектно те разбирам. Не подценявай начина ми на мислене, Лаулра. - Елизабет започна да се изнервя. Общуването все пак не беше за нея. Никога не бе го правила и не разбираше защо започна сега. - Но ние тръгваме сега, ако ще идваш, заповядай, но няма да те чакаме, за да размислиш. Трябва да решиш на момента. - Лиз каза със малко по-смекчен глас, от колкото преди секунда. - Не искам да се бавя, имах доста... интересна среща с върколаци. А те умеят да надушват... Разбираш ме. - Тя обясни- Имам нужда от някои неща в града.

Back to top Go down
https://enchanted.rpg-board.net
xEmotionalxRealityx
Vampire
xEmotionalxRealityx


Posts : 305
Join date : 2011-06-09
Age : 28
Location : Into The Nothing of the Fear Drops

Висящият мост - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Висящият мост   Висящият мост - Page 2 I_icon_minitime10/10/2011, 16:49

Хмм... Лиз почваше да лази по нервите на Лаулра. Лaулра само се приближи една крачка, махна с рака..и един гаван кацна на ръката и.
- Tова е дясната ми рака. Той ще доиде с вас. ще се срещнем в града ...само кажи къде. -Лаулра погледна изпитателно Лиз. -Така устроива ли те?
Back to top Go down
Otsuki_Kanae
Elf
Otsuki_Kanae


Posts : 438
Join date : 2011-06-10
Age : 25
Location : LaNdzz oF LoSt DreAmErZz... </3

Висящият мост - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Висящият мост   Висящият мост - Page 2 I_icon_minitime12/10/2011, 14:18

Неса стоеше между двете вампирки... "Напрежението се усеща във въздуха..."... Тя погледна гарвана на ръката на Лаура. Леко потрепери. ТЕзи големи черни птици някак си я плашеха...момичето отстъпи крачка назад към Лиз...
Back to top Go down
Kitana-sama
Vampire
Kitana-sama


Posts : 469
Join date : 2011-06-04
Age : 27
Location : SoMewHeRe In tHe SanD...

Висящият мост - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Висящият мост   Висящият мост - Page 2 I_icon_minitime16/10/2011, 15:50

Добре тогава, така да бъде.... - Лиз простодушно се съгласи. - Ще пратя гарвана ти обратно при теб щом мога да остана някъде за повече време.... Отначало ще си играя на котка и мишка с полицията и когато приключа с тези глупости ще те уведомя къде се намирам. - Тя разясни и подаде ръката си, за да кацне гарванът на нея. След това направи знак на Неса да тръгва - Хайде, имаме още път. Да вървим - Каза тя и се усмихна на Лаулра за довиждане..... "Ама, че странно момиче" - Помисли си тя...
Back to top Go down
https://enchanted.rpg-board.net
xEmotionalxRealityx
Vampire
xEmotionalxRealityx


Posts : 305
Join date : 2011-06-09
Age : 28
Location : Into The Nothing of the Fear Drops

Висящият мост - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Висящият мост   Висящият мост - Page 2 I_icon_minitime16/10/2011, 19:06

"Боже боже .... добре че се съгласи" помисли си Лаулра. След като Лиз и Неса тръгнаха Лаулра отново погледна към хоризонта от висящия мост. гарваните я гледаха , обелваики нито една дума или грачене. Раката и все още бе в кръв. Тя отново беше сама. - Аз съм дъщерята на Дракула, имам спецялни сили ще ви убия въпреки че не знам какви са тее .. кланяите ми се ....Пфф..- Лаулра имитираше Лиз със странен разглезен глас след това испуфка и се облегна на важетата. Раката и се бе отпуснала надоло и капчици кръв падаха във водата. Лулра бе свързана с гарваните. Те бяха неиното семейство. Най - интересното беше , че карайки Лиз да взима със себеси гарванът сякаш доброволно си слагаше камера и микрофон. Лаулра можеше да чува мислите на гарваните си. Можеше да вижда чрез техните очи и да чува с техните уши. Така тя следеше вся стъпка която Лиз и Неса правеха. Не можеше да си позволи да кажат нещу за нея. Вече бе минл час от както те тръгнаха. Лаулра се чувставе самотна. Прииска и се Лиз да беше там когато я имитираше за да види лицето й. " е карай и без това вече беше далеч когато го казах...пък и скоро ще се видим пак" помисли си тя и отново се загледа в празното пространство пред нея.
Back to top Go down
Otsuki_Kanae
Elf
Otsuki_Kanae


Posts : 438
Join date : 2011-06-10
Age : 25
Location : LaNdzz oF LoSt DreAmErZz... </3

Висящият мост - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Висящият мост   Висящият мост - Page 2 I_icon_minitime17/10/2011, 12:30

Неса последва Лиз. Погледна гарвана на ръката на приятелката си вампирка. "Пфу...този гарван ме плаши..." . Неса се усмихна на птицата, незнайно защо. Погледна отново Лиз.
- Ей, какво мислиш за тази Лаулра и за всички тези гарвани...и къде отиваме? - Неса погледна небето. Големи черни облаци се събираха над града. "Май ще има буря...това не е хубаво..." ... момичето погледна отново птицата...тя сякаш гледаше елфидата, което плашеше момичето още повече...
Back to top Go down
Kitana-sama
Vampire
Kitana-sama


Posts : 469
Join date : 2011-06-04
Age : 27
Location : SoMewHeRe In tHe SanD...

Висящият мост - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Висящият мост   Висящият мост - Page 2 I_icon_minitime17/10/2011, 13:16

Лиз се усмихна самонадеяно...Черните облаци можеха да значат само порой, а това щеше да ги прикрие.
- Знаеш ли, Неса... На този свят има какви ли не същества. Лаулра е странно момиче, но това не значи нещо лошо. Просто е интересна... - Този път Елизабет се чувстваше някак леко и спокойно. Имаше гарван на ръката й - никак безобиден, а и напълно свободен да си тръгне когато поиска - "И какво толкова" - си мислеше тя. Можеха да я хванат стражи на града, защото за нея не се носеше много добра слава или пък да я нападнат върколаци... Беше се забъркала с благородна елфида и странен вампир.... Е какво пък толкова..? Беше ранена..... И изведнъж я прониза такава болка, че дъхът и секна....
- Мамка му, знаех си, че не трябва да се бавя толкова! - Лиз каза с разкривена от болка гримаса.... Погледна гарвана и отново се застави да върви равномерно и да диша спокойно.... Беше минала и през повече, едни глупави драскотини не бяха нищо. - Не мисли толкова за гарваните или за каквото там те притеснява... Така и така скоро ще сме в града - Тя каза както за успокоение на Неса, така и за свое.....
Back to top Go down
https://enchanted.rpg-board.net
xEmotionalxRealityx
Vampire
xEmotionalxRealityx


Posts : 305
Join date : 2011-06-09
Age : 28
Location : Into The Nothing of the Fear Drops

Висящият мост - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Висящият мост   Висящият мост - Page 2 I_icon_minitime17/10/2011, 13:39

Неса и Лиз вече Не бяха на мостаа... одавнаа... а Лулра просто седеше и гледаше както винаги... времтео се смръчаваше. Стана и интересно какво правят момичетата ... реши да чуе на къде отиват. тя бяха в началото... по странните улици кадето можеше да видип сякви раси. Точно това дразнеше Лаулра. Хора общуващи спокоино с вампирите. И накрая остават разочеровани и наскърбени засхтото са изядени от най-добрия си приятел.. Отвратително!
Back to top Go down
Sponsored content





Висящият мост - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Висящият мост   Висящият мост - Page 2 I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Висящият мост
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Летящият мост

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Enchanted :: Elverie :: Водопада-
Jump to: