Enchanted
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


A new world of fantasy and magic
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Готическата кула

Go down 
4 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
Kitana-sama
Vampire
Kitana-sama


Posts : 469
Join date : 2011-06-04
Age : 27
Location : SoMewHeRe In tHe SanD...

Готическата кула - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Готическата кула   Готическата кула - Page 2 I_icon_minitime24/7/2012, 06:22

- Нима това означава, че няма нужда да проверяваме кой е? Още повече, гарванът може да не е зъл, но защо това да се отнася за спътника му?? - Лиз набързо каза, почти шепнейки... Като че желанието й да говори се бе изпарило и гласните й струни сега не искаха да работят. Умът й също започваше да мързелува, но какво пък..... Малко почивка може да бъде добре дошла.....навярно не и за останалите, то мозъкът й ги избута на заден план........
- Няма да си счупят краката от една разходка.....
Back to top Go down
https://enchanted.rpg-board.net
xEmotionalxRealityx
Vampire
xEmotionalxRealityx


Posts : 305
Join date : 2011-06-09
Age : 28
Location : Into The Nothing of the Fear Drops

Готическата кула - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Готическата кула   Готическата кула - Page 2 I_icon_minitime24/7/2012, 21:39

- не взимаи думите ми погрешноо... не съм казала че това се отнася до спътника му... също... казах че не знам за негоо.. а дали ще си счупят краката .. кой знае... може би...
Лаулра... бе исключително отегчена.. и много искаше да поспии... но едвали тази възможност би и се отдала скоро... Вайлът и Томас.. се превърнаха в гарвани.. и кацнаха на рамената на Лаулра... Деван се приближи до Елизабет...
- скоро ще тръгваме... - той погледна Лиз след това и Лаулра... а тя леко и незабележимо му кимна..
Back to top Go down
Kitana-sama
Vampire
Kitana-sama


Posts : 469
Join date : 2011-06-04
Age : 27
Location : SoMewHeRe In tHe SanD...

Готическата кула - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Готическата кула   Готическата кула - Page 2 I_icon_minitime25/7/2012, 12:39

- Добре, нека само Неса и Силви се върнат... - Лиз кимна на Томас без да обръща внимание на очевидно киселата Лаулра. Не знаеше какво й става и не мислеше, че дори иска да знае. Настроенията й можеха да бъдат много променливи и това донякъде избутваше Лиз извън релси.... - Те скоро ще се върнат....преполагам.... освен ако не ги убият преди това - Лиз не знаеше дали предпочита да се оттърве от подвижния цирк или иска двамата елфи да останат невредими..... "Но пък ако бъдат нападнати ние ще чуем, съответно те ще бъдат само тежко ранени и ще ни бавят, което е по-зле..... Или пък ги подценявам...?" - Лиз започна да разсъждава и отново впи поглед в океана зад прозореца..........
Back to top Go down
https://enchanted.rpg-board.net
Otsuki_Kanae
Elf
Otsuki_Kanae


Posts : 438
Join date : 2011-06-10
Age : 25
Location : LaNdzz oF LoSt DreAmErZz... </3

Готическата кула - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Готическата кула   Готическата кула - Page 2 I_icon_minitime12/8/2012, 13:28

Неса предпазливо продължи надолу, без да изпуска момичето от поглед. Силви я следваше като сянка. Елфидата спря и погледна към непознатата. Видя гарвана на рамото й и това събуди не много приятни спомени.
- Хей...ъм...здравей...какво точно търсиш тук?? - Силви се обади пръв за най-голямо очудване на Неса. Елфидата го сръга грубо в ребрата.
- Ама какво си мислиш, че правиш?? - прошепна Неса . - Да я заговаряш така....голям си идиот!
- Извинявай, че се държа мило... - Прошепна Силви в отговор.
- Сега не му е времето за любезности и добри обноски....
- А за какво?
- Амии...разпитай я!
- Е нали това...
- О, я млъквай! - Неса удари леко Силви по бузата, след което се обърна към очевидно обърканото момиче... - Коя си ти ако мога да попитам...или по-точно какво си...и какво правиш тук??
Back to top Go down
Nath-chan
Vampire
Nath-chan


Posts : 19
Join date : 2012-07-20
Age : 24
Location : Dark Wonderland

Готическата кула - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Готическата кула   Готическата кула - Page 2 I_icon_minitime15/8/2012, 19:31

Пандора видя..две..същества..момиче и момче. Приличаха на елфи. Момчето се опита да я заговори, но момичето го спря, скараха се за малко.. но тогава момичето я попита коя е тя.
– А-а-аз съм Ана – Реши да използва другото си име, в случай, че тези двамата се окажат от втория тип. – Аз съм вампир.
– А аз съм Себастиан и както виждате съм гарван. – Изграчи пренатият и приятел. Пандора се успокои, засмя се леко и обясни на непознатите:
– Това е Себастиан, най-добрият ми приятел. И както сами забелязахте, само аз мога да разбера какво казва той.
Back to top Go down
Otsuki_Kanae
Elf
Otsuki_Kanae


Posts : 438
Join date : 2011-06-10
Age : 25
Location : LaNdzz oF LoSt DreAmErZz... </3

Готическата кула - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Готическата кула   Готическата кула - Page 2 I_icon_minitime6/11/2012, 15:43

Неса се вторачи в гарвана. "О, супер...още пернати приятелчета....". Силви, изглежда прочел един Бог знае как мислите на Неса, се прокашля.
- Ами, добре...Ана...хубаво име имаш....а сега ако можеш да отговориш и на втория ни въпрос - какво правиш тук??... - Силви хвърли един бърз поглед към елфидата, застанала до него, след което отново се вторачи във вампирката. След малко Неса се освести. Леко трусна глава, прогонвайки всички възможни мисли за гарвани....и пернати като цяло....
Back to top Go down
Kitana-sama
Vampire
Kitana-sama


Posts : 469
Join date : 2011-06-04
Age : 27
Location : SoMewHeRe In tHe SanD...

Готическата кула - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Готическата кула   Готическата кула - Page 2 I_icon_minitime17/11/2012, 09:55

Лиз изсумтя и се запъти към стълбището, напредвайки бавно, заради ужасната си рана, но усилието не й струваше толкова, колкото когато пристигнаха тук. Изглежда бе започнала да се въстановява. Тя направи няколко тихи краачки по стълбите и се заслуша в гласовете по-надолу, като продължаваше да слиза безшумно. Лиз спря, когато прецени, че не може да слезе повече без да бъде видяна, което означаваше точно зад завоя на витото стълбище. Тя подаде половинката на лицето си, сигурна, че няма да я забележат в тъмнината и огледа наоколо, но не можеше да види новодошлата, тъй като Неса я скриваше със собственото си тяло. Лиз проклинаше себе си, че не бе установила умствена връзка с никой от тях, но това беше нещо отдавна забравено, заради претенциите за всички раси относно личното пространство в ума им. Елизабет не би посмяла да опита без позволение, освен ако обстоятелствата не го налагаха.... И така, тя зачака, с надеждата, че Неса не е от камък и ще помръдне нанякъде....
Back to top Go down
https://enchanted.rpg-board.net
xEmotionalxRealityx
Vampire
xEmotionalxRealityx


Posts : 305
Join date : 2011-06-09
Age : 28
Location : Into The Nothing of the Fear Drops

Готическата кула - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Готическата кула   Готическата кула - Page 2 I_icon_minitime17/11/2012, 22:27

Книгата на Лаулра бе към своя край ... за това тя просто я затвори и я прибра в чантата си.. Погледна леко притворената врата .. и усети че това ще се проточи.. тъй като Томас бе достатъчно тих тя го прати да върне останалите... гарванът изхвърча от рамото и .. и се гмурна в тъмнината ... когато достигна завоя който седеше Лиз той погледна в далечината... и съзря елфидата... отиде и кацна на копринените и светли коси.. след тожа се премести на рамото и... той съзря другият гарван... и се загледа в него...
Back to top Go down
Kitana-sama
Vampire
Kitana-sama


Posts : 469
Join date : 2011-06-04
Age : 27
Location : SoMewHeRe In tHe SanD...

Готическата кула - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Готическата кула   Готическата кула - Page 2 I_icon_minitime20/11/2012, 13:21

Лиз въздъхна. Лаулра внаги трябваше да знае всичко, а после се правеше, че не й пука. Всъщност, да си чете книга докато Лиз едва се държи в съзнание заради нея?? Тя въздъхна отново
- Е, сама се набутях в тая каша - тя си каза и отново усети вълна на болка, кояето почти я накара да се разкрие. Но отвън тя изглеждаше непоклатима. Ако беше човек вероятно нямаше да е така. Капчици пот щяха да избият по челото й от усилието да стои на краката си, но тъй като потните й жлези никога не са функционирали, тя нямаше нужда да се приетснява за това. Понякога се чудеше дали изобщо вампирите имаха нужда от тяло. Всеизвестно беше, че с нужните отвари могат да се прежърнат във всяко животно, но дали можеха да съществъват като духове....Но тогава нямаше да са вампири, щяха да са духове. И нямаше да има къде да консумират кръвта. Всъщност кръвта не бе нужна, само енергията в нея. Но ако се хранеха с чиста енергия и бяха нематериални, това щеше да ги прави още повече духове..... Нали духовете така се хранеха?? - тя потъна в размисъл. "Аааа, стига, прекалено лесно се разсейвам!" - Лиз отново се съсредоточи върху сцената пред нея, но изглежда още нищо интересно не се беше случило

_____________________________________________________

Али тъкмо отиваше към кулата,която бе превърнала в свой "склад", за да вземе една отвара за уголемяване на ръста, когато чу гласове от стълбището. Не бяха много далеч, вероятно на няколко крачки и единствено стената на витите стълби я делеше от непознатите. Али се зачуди кой би дръзнал да влезе тук, та нали кулата се смяташе за прокълната?! Тя изпсува наум, задето не е сложила някакъв защитен механизъм, но не бе сметнала тази мярка за нужна. Дали не бяха намерили отварите й?? "Най-добре да бъда дружелюбна и да не се разкривам, освен ако няма избор" - реши тя и продължи безгрижно по стълбите като дете, което играе на криеница, докато не се озова малко зад някакво момиче с гарван на рамото и в лице със елф и елфа, с още един гарван и на нейното рамо. "Пфу, май много харесват гарваните тук....". Али се спря и огледа заобикалящите я със интерес. Елфите и другото момиче като че не я забелязаха отначало.... може би заради дребния ръст....
Back to top Go down
https://enchanted.rpg-board.net
Nath-chan
Vampire
Nath-chan


Posts : 19
Join date : 2012-07-20
Age : 24
Location : Dark Wonderland

Готическата кула - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Готическата кула   Готическата кула - Page 2 I_icon_minitime2/3/2013, 18:37

-Аз... ами... И аз не знам какво правя тук. По-добре да си вървя... -Пандора се обърна и тръгна към вратата, от която бе дошла, ала тогава забеляз, че Себастиан не лети до нея. Обърна се отново и видя още един гарван, кацнал на рамото на елфидата.
- Себастиан? - Прошепна тя.
- Ъргх, тоя пич не ме гледа особено добре. Май не ни харесва.
- Супер, още неприятели. Какво по-хубаво? - На Пандора също не и харесваше начинът, по който непознатият гарван ги гледаше. Побиха я тръпки. Ами ако ги нападнат?
Back to top Go down
Kitana-sama
Vampire
Kitana-sama


Posts : 469
Join date : 2011-06-04
Age : 27
Location : SoMewHeRe In tHe SanD...

Готическата кула - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Готическата кула   Готическата кула - Page 2 I_icon_minitime2/3/2013, 19:23

Лиз реши да не прави нищо засега и се облегна на стената зад себе си, свличайки се по нея докато накрая не седна на стълбите. "Ще видя какво става ако се появи много шум. Мога да чувам какво си говорят, няма смисъл да гледам гърба на Неса." - помисли си тя. Раната й бе започнала да заздравява, а това беше добре, Най-трудната част бе до началото на заздравяването, щом започнеше, вичко се случваше бързо. Сега зарастващата плът я сърбеше "като кучка", както би го описала тя и вампирката едва се сдържаше да не забие нокти там.
______________________________________________________________

Али продължи по стълбите сякаш не е забелязала нищо и в момента, в който застана между двете момичета с гарваните усети напрежението в погледите им. Спря привидно объркана и се огледа.
- Ооо, обикновено няма никой тук..... - тя каза с възможно най-сладкия глас - Мама казва да не идвам тук, защото било лошо място, но щом и вие сте тук, значи всичко е наред- тя се ухили и се обърна към Ана, вдигайки се на пръсти - Гарванчеееее..... - тя понечи да го погали, но спря с протегната ръка - Може ли? - Али погледна към Ана
Back to top Go down
https://enchanted.rpg-board.net
Nath-chan
Vampire
Nath-chan


Posts : 19
Join date : 2012-07-20
Age : 24
Location : Dark Wonderland

Готическата кула - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Готическата кула   Готическата кула - Page 2 I_icon_minitime4/3/2013, 10:06

- Не. Себастиан не обича да го пипат. Докоснеш ли го, най-вероятно ще ти избоде очите. - Пандора се усмихна мрачно, припомняйки последния път, когато някой бе погалил черните гарванови криле, и погледна към гарвана си. Той се бе вторачил в нещо зад елфидата и дори не забеляза, че говорят за него.
- Себастиааан? - Пандора леко го докосна. - Добре ли си?
- Хмм...- Черната птица се замисли и се огледа.
Пандора вече не бе само изплашена от многото хора около нея. Тя бе ужасена. Ами ако я нападнат? Те имат числено превъзходство. Гарванът погледна право в очите и, мъчейки се да я успокои.
- С-себастиан. Какжо става?
От отговора я побиха тръпки, сякаш я бяха заляли с ледено-студена вода:
- Тук има още някой.
Back to top Go down
xEmotionalxRealityx
Vampire
xEmotionalxRealityx


Posts : 305
Join date : 2011-06-09
Age : 28
Location : Into The Nothing of the Fear Drops

Готическата кула - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Готическата кула   Готическата кула - Page 2 I_icon_minitime29/3/2013, 23:39

"Аз? Аз съм никой. Просто човек, с кървави ръце и без сълзи в очите си. Вятърът минава през бялото ми тяло, а кръвта се стича от сърцето ми. Мъртва ли съм?" ... Лаулра прочете последното изречение от книгата си ,след като пак я извади от чантата, и тихо сгромоляса кориците една в друга. "Аз? Аз съм никой. Просто вампир с кървави ръце и без сълзи в очите си" тя тихо прошепна на себе си докато леко извитият и бритон покриваше нежно очите и. Тя изви леко тънката си китка и прибра книгата. Момичето леко надигна глава и очите и се откриха, но вместо красивите и очи се виждаха две кървави дупки. "Томас, отвори очите си" тя отново прошепна и Очите на Томас пробляснаха в кръв правейки лека светлина в коридорът на куллата. Няколко секунди по късно Томас отлетя обратно до Господарката си.
В момента в който Томас отново придоби човешката си форма, не дълго след него Вайлът направи същото. Томас взе ръката на Лаулра, целуна я след това нежно докосна устните й, и тя се превърна в красив катранено черен гарван. Томас поглегледна Жан в очите и леко се усмихна. За дългокосият ангел тази целувка означаваше повече от колкото превръщането на Лаулра. Той зае мястото на Лаулра а тя се върна на рамото на младата Елфида. ' Не съм зайтересована от нищо тук. Искам просто да си вървя' помисли си тя кацайки.
Back to top Go down
Sponsored content





Готическата кула - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Готическата кула   Готическата кула - Page 2 I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Готическата кула
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Enchanted :: Elverie :: Елфическото пристанище-
Jump to: