Enchanted
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


A new world of fantasy and magic
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Домът на Лаулра

Go down 
3 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
AuthorMessage
xEmotionalxRealityx
Vampire
xEmotionalxRealityx


Posts : 305
Join date : 2011-06-09
Age : 28
Location : Into The Nothing of the Fear Drops

Домът на Лаулра Empty
PostSubject: Домът на Лаулра   Домът на Лаулра I_icon_minitime2/1/2012, 19:44

Уюутнат огромна късща на семейтвото на Лаулра
Back to top Go down
xEmotionalxRealityx
Vampire
xEmotionalxRealityx


Posts : 305
Join date : 2011-06-09
Age : 28
Location : Into The Nothing of the Fear Drops

Домът на Лаулра Empty
PostSubject: Re: Домът на Лаулра   Домът на Лаулра I_icon_minitime2/1/2012, 19:44

Те вече бяха в къщаата.. и Неса я нямаше. Лаулра седна на дивана и накара една книга да долети при нея. Тя хвана книгата и се зачете. Мостът леко и липсваше , но сега имаше по важни неща от това. Томас и Деван седяха на рамената й.
Back to top Go down
Kitana-sama
Vampire
Kitana-sama


Posts : 469
Join date : 2011-06-04
Age : 27
Location : SoMewHeRe In tHe SanD...

Домът на Лаулра Empty
PostSubject: Re: Домът на Лаулра   Домът на Лаулра I_icon_minitime2/1/2012, 19:54

Лиз седна на един от меките футьойли в дневната на първия етаж и се отпусна.
- Неса сигурно е излезнала. Тя познава града. - Лиз каза. - Не съм се чувствала толкова отпусната от много време. Хей, знаеш ли какво? Ще направя чай. Какъв го харесваш? - вампирката попита с висок глас, запътвайки се към кухнята. Тя погледна шрез прозореца на голямата кухна, виждайки блестящата синя луна.
- Скоро ще е пълнолуние... Едно прекрасно пълнолуние... - прошепна тя на себе си...
Back to top Go down
https://enchanted.rpg-board.net
xEmotionalxRealityx
Vampire
xEmotionalxRealityx


Posts : 305
Join date : 2011-06-09
Age : 28
Location : Into The Nothing of the Fear Drops

Домът на Лаулра Empty
PostSubject: Re: Домът на Лаулра   Домът на Лаулра I_icon_minitime2/1/2012, 19:58

- Как го харесвам ли? Съмнява ме че ще успееш да направиш лубимият ми чай.... Основата са билки от лита гривия и синениче. СЛед като се растворят с вода и се стоплят за около 20 минути се прибавя прах от синя луна и малко захар. ЗАтопляш още 10 минути и оставяш да истине ... истива за около 15 минути и се подсладява и офкусява с тротила, екстракт от змииска отрова и брахамник. Това е! Успех ! - Лаулра пак се зачете в книгата си.
Back to top Go down
Kitana-sama
Vampire
Kitana-sama


Posts : 469
Join date : 2011-06-04
Age : 27
Location : SoMewHeRe In tHe SanD...

Домът на Лаулра Empty
PostSubject: Re: Домът на Лаулра   Домът на Лаулра I_icon_minitime2/1/2012, 20:03

- Имаш доста добър вкус. Стига да имаш продуктите мисля, че ще се справя отлично. - Лиз каза учтиво - Имам доста опит в тези неща. Започвайки от отвари, стигайки до чайове. - Тя се провикна от другата стая - Както и да е, не съм очаквала нещо по-малко от момиче с твоя вкус. - Лиз все още гледаше луната - Та... имаш ли продуктите? Не мисля, че ми се ходи за билки по това време...
Back to top Go down
https://enchanted.rpg-board.net
xEmotionalxRealityx
Vampire
xEmotionalxRealityx


Posts : 305
Join date : 2011-06-09
Age : 28
Location : Into The Nothing of the Fear Drops

Домът на Лаулра Empty
PostSubject: Re: Домът на Лаулра   Домът на Лаулра I_icon_minitime2/1/2012, 20:05

-Отвори тртия шкаф в ляво под чашите там ще намериш всички билки съсществуващи в окръга на града и около негоо... всичко необходимо е там. - Лаулра усети че Вайлът е близо..
Back to top Go down
Otsuki_Kanae
Elf
Otsuki_Kanae


Posts : 438
Join date : 2011-06-10
Age : 25
Location : LaNdzz oF LoSt DreAmErZz... </3

Домът на Лаулра Empty
PostSubject: Re: Домът на Лаулра   Домът на Лаулра I_icon_minitime2/1/2012, 20:07

Неса тихо отвори вратата на къщата. Елвен беше точно зад нея.
- Ооох...най-сетне. У дома! - елфидата влезе и се накани да седне, когато видя Лаулра и Лиз - Здравейте хора! Радвам се, че най-накрая се сетихте да се върнете...та както и да е...искам да ви представя някой....е...това е Елвен...и днес тя ми спаси живота! - Неса се усмихна широко - и преди да сте започнали с критиките, ще кажа няколко неща. Първо: беше наемен убиец . Второ: преследва ме от 10 години. И Трето: жив е, още ме търси, може да се наложи да изчезна за малко и най-вече - не се намесвайте! В никакъв случай!!! .. Така...сега ви слушам - елфидата седна до Лаулра и се усмихна леко. Погледна към Елвен - Няма ли да седнеш? - попита тя, потупвайки мястото до себе си...
Back to top Go down
xEmotionalxRealityx
Vampire
xEmotionalxRealityx


Posts : 305
Join date : 2011-06-09
Age : 28
Location : Into The Nothing of the Fear Drops

Домът на Лаулра Empty
PostSubject: Re: Домът на Лаулра   Домът на Лаулра I_icon_minitime2/1/2012, 20:10

Лаулра погледна Елвен в очите и осети нещо различно" стига де" помисли си тя.
- Седни Ние не хапем, попринцип го правим но това е друг тема.
Back to top Go down
Kitana-sama
Vampire
Kitana-sama


Posts : 469
Join date : 2011-06-04
Age : 27
Location : SoMewHeRe In tHe SanD...

Домът на Лаулра Empty
PostSubject: Re: Домът на Лаулра   Домът на Лаулра I_icon_minitime2/1/2012, 20:10

- Страхотно. - Лиз надникна в препълнения е спретнато подреден по азбучен ред с билки шкаф. - Добре си се оборудвала. има даже и някои от редките билки. - тя взе нещата които и бяха нужни. - Купуваш ли ги или сама ги береш? Знаеш ли, няма значение. - тя запали огъня на камината и сложи там голям чайник пълен с вода. - Надявам се, че нямаш против ако внеса малки промени по мой вкус. - Лиз започна да стрива листата на билките, от които се разнасяше богат аромат докато чакаше водата да кипне. Щом чу гласа на Неса надникна любопитно в дневната
- Какво става тук? - тя попита дружелюбно - И Нес, бих казала, че ти си тази която се сети най-сетне да се прибере. Нали знаеш, ние ходим на лов.... Та както и да е, сядайте, правя чай. Ще ви хареса


Last edited by Kitana-sama on 2/1/2012, 20:17; edited 2 times in total
Back to top Go down
https://enchanted.rpg-board.net
Guest
Guest




Домът на Лаулра Empty
PostSubject: Re: Домът на Лаулра   Домът на Лаулра I_icon_minitime2/1/2012, 20:13

- Благодаря - каза усмихнато Елвен - много ме успокой. Блек-Хард нали така? Чувала съм много за теб. Но не съм имала честа да те срещтна лично. А ти си Дъщерята на дракула нали? Този идиот..ще ми се да му бях пригризала връта когато можех. - Елвен се усмихна леко
Back to top Go down
xEmotionalxRealityx
Vampire
xEmotionalxRealityx


Posts : 305
Join date : 2011-06-09
Age : 28
Location : Into The Nothing of the Fear Drops

Домът на Лаулра Empty
PostSubject: Re: Домът на Лаулра   Домът на Лаулра I_icon_minitime2/1/2012, 20:20

- познаваш родителите ми, историята ми , мен или просто научкваш? - Лаулра задаваше вапросите си испитателно докато гледаше Елвен в очите.
Back to top Go down
Otsuki_Kanae
Elf
Otsuki_Kanae


Posts : 438
Join date : 2011-06-10
Age : 25
Location : LaNdzz oF LoSt DreAmErZz... </3

Домът на Лаулра Empty
PostSubject: Re: Домът на Лаулра   Домът на Лаулра I_icon_minitime2/1/2012, 20:30

- О, Боже! Елвен, та ти си като енциклопедия!!! Откъде знаеш толкова много неща? - Неса гледаше невярващо...това момиче я изумяваше. - И какво имаше впредвид като каза това за Дракула? ... Чааакай малко... - Неса се нацупи. Така много приличаше на едно голямо дете. - Първо: каква си ти? и Второ: как можеш да знаеш толкова много за миналото ни? Срещали ли сме сме преди? - Елфидата тотално се беше объркала. Имаше толкова много въпроси и толкова малко отговори...тя въздъхна и се обърна към Лиз - Благодаря за чая. Ще ми се отрази добре на главоболието. - Неса понечи да повърти глава, за да й изпука врата, но в момента в който мръдна, адска болка я прободе в гърлото и тя започна да кашля. Опипа шията си "Мамка му!" ... малката рана, която Лукъс беше направил, се бе разширила и като че ли беше станала по - дълбока. Неса усети парене. След около 5 секунди й просветна. "Отрова! По дяволите!" ... бързо се изправи и се затича към шкафовете с билките. Раната й на врата кървеше обилно и напълно оцвети горната част на дрехите й в червено. На елфидата започна да й се вие свят...
Back to top Go down
Kitana-sama
Vampire
Kitana-sama


Posts : 469
Join date : 2011-06-04
Age : 27
Location : SoMewHeRe In tHe SanD...

Домът на Лаулра Empty
PostSubject: Re: Домът на Лаулра   Домът на Лаулра I_icon_minitime2/1/2012, 20:39

- Неса, защо ровиш така в шкафа? Всичко разбърка - Лиз бе възмутена докато не видя раната на Неса. - О, хайде пак. Остави на мен - Лиз избута Неса от шкафа, пъргаво намери няколко лечебни билки, които щяха да и свършат работа и ги стри с пъргавите ръце на един вампир. Заля ги с малко от врялата вода, която още не бе се превърнала в чай и превърна билките в гъста паста. - Знам, че не мирише хубаво, но само това имам подръка. - Тя се усмихна. Не изглеждаше притеснена ни най-малко. Намаца пастата върху шията на Нес и скъса робата си, за да увие дълго парче плат около раната. Стегна го и повдигна Неса, която вече бе изтощена и в несвяст.
- Лаулра, моля те сложи я да легне някъде. - Лиз предаде спящата Неса на Лаула - Ох, чаят ми ще изкипи ако не побързам. Вземи я. - Тя каза и забърза към кухнята. Продължи да се занимава с чая. - С какво друго бих могла да почерпя така милата ни гостенка иначе? - Лиз се занимаваше с билките, чакайки реакция от Елвен.
Back to top Go down
https://enchanted.rpg-board.net
Guest
Guest




Домът на Лаулра Empty
PostSubject: Re: Домът на Лаулра   Домът на Лаулра I_icon_minitime2/1/2012, 20:50

Елвен само гледаше
- Отровата по ножа на Лукас винаги е покрит с Ле Верде Косал .. една много гадничка отрова .. която е като бомба със закъснител. Действа след определено време и е като удър със метален чук в лицето. Доста бързо и спокойно рейгираш Елизабет това е много добре. И мерси за комплимента. - Елвен не обичаше да се заяжда но и харесваше да подлудява хората със нейното спокойствие. - Нес ще е добре до горе доло 5-6 часа. А Лаулра .. не познавам теб но знам част от историята ти.. по точно частта която родителите ти загинаха... и ти изчезна. Мъжът който ми даде шанс да продължа живота си ме научи на всичко необходимо. Много хора казват че трябва да се пазя от вас двете но на мен не ми се струвате никак страшни. - тя отново се усмихна - А това за баща ти не е голяма работа нобих предпочела да раскажя докато си тук а не докато се провиквам ... за да ме чуеш от кухнята.
Back to top Go down
Kitana-sama
Vampire
Kitana-sama


Posts : 469
Join date : 2011-06-04
Age : 27
Location : SoMewHeRe In tHe SanD...

Домът на Лаулра Empty
PostSubject: Re: Домът на Лаулра   Домът на Лаулра I_icon_minitime2/1/2012, 20:58

- Чудесно, нека тогава седнем и поговорим като цивилизовани.... същества. - Лиз се настани на дивана до Елвен. - Имам известно време докато чаят се свари. Какво ще стане с Неса след 5-6 часа? Би било добре да се предотврати докато все още може. Така де, ако знаеш как. - Лиз се усмихна леко. - Знаеш ли, дори баща и да ме е прогонил още докато съм била малка, дори да се носят легенди как ме е убил и какво ли още не, той все още ми е баща и много уважаван вампир. - Елизабет обясни - И аз вярвам, че той е постъпил така с причина. Та бих искала да знам, защо е тази омраза към него от твоя страна... Или е просто заради враждата между елфи и вампири? - тя запази учтивия си тон...
Back to top Go down
https://enchanted.rpg-board.net
xEmotionalxRealityx
Vampire
xEmotionalxRealityx


Posts : 305
Join date : 2011-06-09
Age : 28
Location : Into The Nothing of the Fear Drops

Домът на Лаулра Empty
PostSubject: Re: Домът на Лаулра   Домът на Лаулра I_icon_minitime2/1/2012, 21:08

- Бих те помолила да не споменаваш родителите ми повече. Неса .. хмм... Неса ще бъде добре просто трябва да се направи компрес от лайка.. и .. таратитрос нали така? - ЛАулра погледна Елвен с малко поприветлив поглед не и пукаше особено за Дракула или за Раната на Неса тъй като знаеше че тя ще бъде добре. Сега Елвен привличаше голяма част от вниманието й...- ти не си Елф...- Тя не го каза като вапрос...а дирекно сякаш представяше фактът на голям кръг от хора.
Back to top Go down
Kitana-sama
Vampire
Kitana-sama


Posts : 469
Join date : 2011-06-04
Age : 27
Location : SoMewHeRe In tHe SanD...

Домът на Лаулра Empty
PostSubject: Re: Домът на Лаулра   Домът на Лаулра I_icon_minitime2/1/2012, 21:13

- Мога ли да оставя тази задача на теб, Лаулра? - Лиз попита учтиво, но мислите и блуждаеха другаде. Нито мислеше за Неса, нито я притесняваше факта, че Елвен очевидно никак не харесва баща й. Много хора го мразеха. Мислеше си за пристанището. За жената, която я отгледа. За старият си дом. Нещо изведнъж я върна към миналото. Но не му беше сега времето да мисли за такива ненужни неща. - Отивам да довърша чая. - Тя каза и стана с лека и безшумна стъпка, запътвайки се към кухнята - Ще се върна след секунда. - Тя каза, оставяйки Лаулра и Елвен сами.
Back to top Go down
https://enchanted.rpg-board.net
Guest
Guest




Домът на Лаулра Empty
PostSubject: Re: Домът на Лаулра   Домът на Лаулра I_icon_minitime2/1/2012, 21:21

-Обунянието ти е доста добро, права си не съм Елф. Обунянието ти определено е по-добро от това на Елизабет. Не съм Елф аз съм ...- За секунда тя спря и растърси глава - аз съм върколак. Определено не можеш да разбереш преди добре да осетиш миризмата ми. Мириша на мокро куче налии? И да права си за билките. - тя се засмя - Е Елизабет, не мразя баща ти , поне не го мразех. С Киан често ходехме в дома му като лечители. Докато беднът лекарствата ни не подействаха и той не нападна Киан. Одавна не се бях превръщала когато се превърнах го избутах от Киан и ми трябваше секунда да захапя гурлото му и да го раскъсам на две. Но Киан бе започнал да крещи името ми и аз спрях. НИкога няма да забравя физиономията на баща ти.
Back to top Go down
xEmotionalxRealityx
Vampire
xEmotionalxRealityx


Posts : 305
Join date : 2011-06-09
Age : 28
Location : Into The Nothing of the Fear Drops

Домът на Лаулра Empty
PostSubject: Re: Домът на Лаулра   Домът на Лаулра I_icon_minitime2/1/2012, 21:24

- Да ще се погрижа не се притеснявай, и да Елвен обунянието ми е много по добро, но не по добро и от твоето нали? Мръсно куче? Не по скоро миризмата ти наподобавя парфюм от колко време не си се превръщала? Голяма част от интеесът ми е насочен към теб в момента не е в твоя полза да ме лъжеш. - Тя седеше и продължаваше да чете книгата си.
Back to top Go down
Kitana-sama
Vampire
Kitana-sama


Posts : 469
Join date : 2011-06-04
Age : 27
Location : SoMewHeRe In tHe SanD...

Домът на Лаулра Empty
PostSubject: Re: Домът на Лаулра   Домът на Лаулра I_icon_minitime2/1/2012, 21:30

Лиз се върна в дневната с 3 чаши чай, които постави на масата.
- Изглежда разговорът никак не е в моя полза. Извинявам се за недоразумението, предполагам, че сетивата ми са притъпени. Или просто съм била разсеяна. - Тя каза. "Доста нетипично за мен... нещо става" -помисли си тя - Надявам се да не си извадиш грешно впечатление за мен. А относно баща ми, няма да опитам да го защитя, аз самата никога не съм го виждала, за да мога да преценя силата му. Имам само един въпрос, Елвен.... На колко години си? - Лиз попита учтиво, правейки жест към чашите, за да опитат момичетата чая, който Лиз бе направила.
Back to top Go down
https://enchanted.rpg-board.net
Guest
Guest




Домът на Лаулра Empty
PostSubject: Re: Домът на Лаулра   Домът на Лаулра I_icon_minitime2/1/2012, 21:34

- Сила да той определено е много силен, досега не съм виждала такава сила. Но моето предимство бе че той не знаеше каква съм. Години ? На 23 години съм , но съм сигурна че вие сте много по стари о т мен. Права ли съм? - Елвен взе чашата чай и отпи лека глътка. - Превъзходен е , благодаря.
Back to top Go down
xEmotionalxRealityx
Vampire
xEmotionalxRealityx


Posts : 305
Join date : 2011-06-09
Age : 28
Location : Into The Nothing of the Fear Drops

Домът на Лаулра Empty
PostSubject: Re: Домът на Лаулра   Домът на Лаулра I_icon_minitime2/1/2012, 21:37

-Блъгодаря Лиз..найстина е хубав. - Лаулра .. със удоволствие си отпиваше от чаят.- Елвен кой е Киан? - Лаулра не бе проявявала такъф интерес от много одавна... чудно и беше кое бе това момиче .. и защо задушава по такъв начин сетивата на Лиз ...
Back to top Go down
Kitana-sama
Vampire
Kitana-sama


Posts : 469
Join date : 2011-06-04
Age : 27
Location : SoMewHeRe In tHe SanD...

Домът на Лаулра Empty
PostSubject: Re: Домът на Лаулра   Домът на Лаулра I_icon_minitime2/1/2012, 21:42

- Радвам се, че чаят ви харесва, момичета. - Лиз се усмихна - Но Елвен... Баща ми е умрял в годината на раждането ми.... Преди 535 години.... Не виждам как би могла да се срещнеш с него при тези обстоятелства. - Лиз също отпи глътка чай - Или си излъгала? - Гласът на Лиз стана малко по-суров. Тя ненавиждаше лъжите. - Мисля, че ми дължиш обяснение, нали така? - Учтивият маниер на Лиз беше перфектен. - Или имаш и нещо друго да ни кажеш?
Back to top Go down
https://enchanted.rpg-board.net
Guest
Guest




Домът на Лаулра Empty
PostSubject: Re: Домът на Лаулра   Домът на Лаулра I_icon_minitime2/1/2012, 21:54

- ХАхахахахаха... - Елвен се исмя на висок глас - Бащати мъртав- не мисля. - Явно не знаеш много неща ... Лиз ... и запомни поне едно нещо за мен. Аз... Никога... Не Лъжа. 10 години прекарани с човек четящ мисли ми се отразиха позитивно до някъде. Никога не лъжа той винаги разбираше когато се опитвах. Мога да излъжа себе си но не мога да излъжа него. Киан е специален за мен. Бих го защитила с живота си. А относно баща ти , май не си го виждала от много време а? Не би искала Умрял при разждането ти? Ха... досадни лъжливи историй. Хората вярват на това. Поне някои хора, или е по добре да кажа вампири. И само за информация, ако мислиш че ще ме стреснеш с маниерите , тонът и маскито които можеш да слагаш на лицето си , не позна. Малка част от града знаят каде се намира баща ти. Но проговорят ли ги чака най - лошото саветвам те да бъдеш по внимателна и да изостряш сетивата си възможно най-много. Той винаги знае, къде си. - Елвен снижи тон на послендните няколко изречения. като гледаше Елизабет право в очите.
Back to top Go down
Kitana-sama
Vampire
Kitana-sama


Posts : 469
Join date : 2011-06-04
Age : 27
Location : SoMewHeRe In tHe SanD...

Домът на Лаулра Empty
PostSubject: Re: Домът на Лаулра   Домът на Лаулра I_icon_minitime2/1/2012, 22:03

Лиз бе изненадана от информацията на това момиче. Тя знаеше прекалено много неща. Това щеше да е интересно. Лиз се усмихна.
- Много интересно. Бях чувала слухове за това, но не и от някой на който може да се вярва. - Лиз обясни - Изстината е, че досега се покривах. Стоях в сенките. Хората не знаеха къде съм. Дори пазачите не знаеха кога влизам и излизам от градовете. Би било доста трудно за баща ми да ме проследи. Но все пак , той е Дракула. - Лиз отпи глътка чай - Е, в такъв случай, ще трябва да потърся старите си източници. Освен ако ти не знаеш още нещо, което можеш да ми кажеш. Искам да видя баща си поне веднъж и да проведа един..... сложен разговор с него. - вампирката продължи - Аз съм сигурна, че той е суров вампир, научил много неща с времето. - Елизабет се облегна и се отпусна на мекия диван - А относно "маската" с която, както ти се изрази, не бох могла да те стресна, е не вярвам, че искаш тази къща да се превърне в атракция за обществото, нали? Все пак.... Разправиите между върколак и вампир са доста шумни.... Така де, ако се стигне до такава. - Лиз въздъхна - И не, не намеквам нищо, не искам да се бия с теб или нещо такова.
Back to top Go down
https://enchanted.rpg-board.net
Sponsored content





Домът на Лаулра Empty
PostSubject: Re: Домът на Лаулра   Домът на Лаулра I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Домът на Лаулра
Back to top 
Page 1 of 4Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Домът на билките
» Домът на еднорозите
» Допълнителни герои
» Лаулра Кримбланд-Хост Блекхард
» Трезор №13 - Лаулра Кримбланд-Хост Блекхард

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Enchanted :: Stargaze :: Града-
Jump to: